| | | | | |
| | Ing. Anna Kornhauserová | | Rozvrh | Riaditeľka |
| | Mgr. Anna Stašová | | | Riaditeľka MŠ Triedna učiteľka: Slniečka MŠ II. predškoláci Zástupca v triede: Kuriatka MŠ II predškoláci Zástupca v triede: Kvietočky MŠ I. predškoláci Zástupca v triede: Lienky MŠ II. ml. žiaci Zástupca v triede: Margarétky MŠ I. ml. žiaci Zástupca v triede: Motýliky MŠ I. ml. žiaci Zástupca v triede: Mravčeky MŠ II. ml. žiaci Zástupca v triede: Oblačíková MŠ II. predškoláci Zástupca v triede: Slniečka MŠ II. predškoláci Zástupca v triede: Sovičky MŠ II. ml. žiaci Zástupca v triede: Šmolková MŠ II. ml. žiaci Zástupca v triede: Včielková MŠ II. predškoláci Zástupca v triede: Žabky MŠ II. ml. žiaci |
| | Mgr. Slávka Kovaličková | | Rozvrh | Zástupkyňa pre II.stupeň Zástupca v triede: 5.A Zástupca v triede: 5.B Zástupca v triede: 5.C Zástupca v triede: 5.D Zástupca v triede: 5.E Zástupca v triede: 6.A Zástupca v triede: 6.B Zástupca v triede: 6.C Zástupca v triede: 7.A Zástupca v triede: 7.B Zástupca v triede: 7.C Zástupca v triede: 7.D Zástupca v triede: 8.A Zástupca v triede: 8.B Zástupca v triede: 8.C Zástupca v triede: 8.D Zástupca v triede: 9.A Zástupca v triede: 9.B Zástupca v triede: 9.C |
| | Mgr. Eva Raticová | | Rozvrh | Zástupkyňa pre I.stupeň Zástupca v triede: 1.A Zástupca v triede: 1.B Zástupca v triede: 1.C Zástupca v triede: 1.D Zástupca v triede: 2.A Zástupca v triede: 2.B Zástupca v triede: 2.C Zástupca v triede: 2.D Zástupca v triede: 3.A Zástupca v triede: 3.B Zástupca v triede: 3.C Zástupca v triede: 4.A Zástupca v triede: 4.B Zástupca v triede: 4.C |
| | PaedDr. Margita Balcieráková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 4.B |
| | Mgr. Ľudmila Balvanová | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Kuriatka MŠ II predškoláci |
| | Mgr. Tatiana Barnašová | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 5.E Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Viera Bejdáková | | | Asistentka učiteľa Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Peter Bolibruch | | Rozvrh | Učiteľ Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Marcela Bolibruchová | | | Asistentka učiteľa |
| | Mgr. Ján Bomba | | Rozvrh | Triedny učiteľ: 6.A Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Lenka Cubinková Bajková | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Mgr. Miroslava Działak | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 9.B |
| | Mgr. Zuzana Farkašová | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Lienky MŠ II. ml. žiaci Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | Ing. Erika Farská | | | Asistentka učiteľa |
| | Renáta Fernezová | | | Asistentka učiteľa |
| | Mgr. Andrea Gabrielová | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 3.B Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Marcela Gabrielová | | | Vychovávateľka Kabinet: Školský klub detí |
| | Mgr. Andrea Gogoláková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 6.B Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Bc. Lenka Gracíková | Gracíková | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Lienky MŠ II. ml. žiaci Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | PaedDr. Helena Grobarčíková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 1.B |
| | Alena Gurová | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Kvietočky MŠ I. predškoláci Kabinet: MŠ, Kostolná 855, Rabča |
| | PaedDr. Margita Helegdová | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 1.C |
| | Mgr. Monika Hvolková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 1.A |
| | Mgr. Daniela Chutniaková | | | Špeciálna pedagogička |
| | Bc. Katarína Jašáková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Motýliky MŠ I. ml. žiaci Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | Mgr. Alena Juritková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 4.A |
| | Bc. Jana Kekeláková | | | Učiteľka v MŠ |
| | Karin Klimeková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Mravčeky MŠ II. ml. žiaci |
| | Bc. Terézia Klinovská | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Slniečka MŠ II. predškoláci |
| | Bc. Paulína Klušáková Masničáková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Margarétky MŠ I. ml. žiaci |
| | Mgr. Mariana Kolčáková | | | Vychovávateľka |
| | Mgr. Ľubomíra Kormančíková | | | Asistentka učiteľa |
| | Mgr. Veronika Kovalíčková | | | Asistentka učiteľa Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | Mgr. Daniela Kršáková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Žabky MŠ II. ml. žiaci |
| | Mgr. Veronika Kubašáková | | Rozvrh | Učiteľka |
| | PaedDr. Veronika Kubíková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 2.D |
| | Bc. Zdenka Lachová | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Oblačíková MŠ II. predškoláci Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | Mgr. Ema Machyňáková | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Mgr. Jana Martvoňová | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 5.B Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Bc. Veronika Matušňáková | | | Učiteľka v MŠ Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | Mgr. Darina Michaľáková | | | Asistentka učiteľa Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Janka Michaľáková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 2.A |
| | Mgr. Dominika Miklušáková | | | Asistentka učiteľa Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Ing. Jana Mladá | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 7.C |
| | Ing. Eva Motýľová | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 5.C |
| | Mgr. Štefan Murín | | Rozvrh | Triedny učiteľ: 8.D Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Mária Ogureková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 2.B |
| | Mgr. Gabriela Oselská | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 1.D |
| | Mgr. Oľga Pisarčíková | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Bc. Michaela Pisoňová | | | Vychovávateľka |
| | Mgr. Jolana Pitáková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 9.C |
| | Mgr. Lucia Pitáková | | | Asistentka učiteľa |
| | Bc. Mária Revajová | | | Asistentka učiteľa Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Ľudmila Sahuľová | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Sovičky MŠ II. ml. žiaci Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | Mgr. Martin Skočík | | Rozvrh | Triedny učiteľ: 7.D |
| | Ľudmila Skočíková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Sovičky MŠ II. ml. žiaci |
| | PaedDr. Marcela Skočíková, PhD. | | Rozvrh | Výchovná poradkyňa Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Jana Skurčáková | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Mgr. Zuzana Skurčáková | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Mgr. Eva Slovíková | | Rozvrh | Učiteľka Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Jana Slovíková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Mravčeky MŠ II. ml. žiaci |
| | Mgr. Ľubomíra Slovíková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 3.A |
| | Mgr. Daša Svrčková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 8.A |
| | Mgr. Ľubomíra Šimalová | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 2.C |
| | Bc. Zuzana Škorvánková | | | Asistentka učiteľa |
| | PaedDr. Adriána Škrková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 8.C Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Ing. Gabriela Štefaňáková | | | Asistentka učiteľa Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | PaedDr. Eva Štefaničiaková, PhD. | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 7.A |
| | Mgr. Anna Tarčáková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 5.A |
| | Mgr. Mária Tisoňová | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Mgr. Monika Toholová | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 7.B |
| | Mgr. Lenka Tomašáková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Margarétky MŠ I. ml. žiaci |
| | Alena Toporová | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Kvietočky MŠ I. predškoláci Kabinet: MŠ, Kostolná 855, Rabča |
| | Mgr. Adriana Tropeková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 8.B |
| | Mgr. Viera Tvarožková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 4.C |
| | Mgr. Monika Tyrolová | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Šmolková MŠ II. ml. žiaci |
| | PaedDr. Katarína Viludová | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Bc. Dominika Vnenčáková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Oblačíková MŠ II. predškoláci |
| | ThLic. Florián Volf, PhD. | | Rozvrh | Učiteľ |
| | Mgr. Anna Vorčáková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 6.C |
| | Mgr. Mária Zaťková | | Rozvrh | Učiteľka |
| | Mgr. Júlia Zboňáková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 5.D Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Mariana Zboňáková | | | Učiteľka v MŠ Triedna učiteľka: Včielková MŠ II. predškoláci Kabinet: MŠ, Školská 438, Rabča |
| | Mgr. Iveta Zborteková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 3.C |
| | Mgr. Silvia Zoššáková | | | Asistentka učiteľa Kabinet: ZŠ s MŠ Rabčická 410 Rabča |
| | Mgr. Silvia Živčáková | | Rozvrh | Triedna učiteľka: 9.A |
| | Mgr. Štefan Murín | | | Školský digitálny koordinátor |